Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "Кей-Колект" є  компанією, яка створена згідно з законодавством України.

ТОВ "Кей-Колект" надає супутні факторингу послуги з адміністрування та стягненню заборгованості, юридичні та інші послуги.


Місцезнаходження: Код території за КОАТУУ 8038200000, 01042,  місто Київ, Печерський район, вулиця Іоанна Павла ІІ, будинок 4/6, корпус В, поверх 4, кабінет 402


Перелік осіб, долі яких у статутному капіталі установи перевищують десять відсотків: Проматек Лімітед [Promatec Limited], компанія, що створена та існує за законодавством Республіки Кіпр, реєстраційний номер HE 173999, з місцезнаходженням за адресою: Патрон, 10, 6051, Ларнака, Кіпр [Patron, 10, 6051, Larnaca, Cyprus]– 100%


Відомості про юридичних осіб, які контролюються учасниками фінансової установи (які володіють часткою, що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи): Немає


Відомості про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами – учасниками фінансової установи: Немає


Інформація про керівників: 

Директор - Вишневська Олена Ігорівна

Головний бухгалтер – Доброхотова Марія Андріївна

 

Види діяльності:

64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н. в. і. у. (основний);

64.30 Трасти, фонди та подібні фінансові суб'єкти;

64.91 Фінансовий лізинг;

64.92 Інші види кредитування;

66.19 Інша допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення

 

Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців":

Дата запису: 26.10.2011 Номер запису: 10711020000028883

 

Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців 

 

 

Відомості про склад наглядової ради: наглядова рада не створювалась.

Відомості про відокремлені підрозділи фінансової установи: Відокремлені підрозділи фінансової установи не створювались. 

Ухвала порушення справи про банкрутство або санації (у разі початку процедури): Ухвали про порушення справи про банкрутство або санації відсутні.

Рішення про ліквідацію (у разі початку процедури ліквідації): Рішення про ліквідацію відсутні.

 

Відомості про колекторську компанію, з якою укладено договір врегулювання заборгованості та порядок розгляду нею звернень громадян:

·  повне найменування та код за ЄДРПОУ: Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНФІДІС", код 41476560

· місцезнаходження юридичної особи згідно з інформацією з Єдиного   державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:04116, м. Київ, вул. Маршала Рибалка, буд. 11Б, офіс 8.

·  прізвище, ім'я, по батькові  керівника колекторської компанії: Пальчевський Ілля Ігорович

· відомості про включення залученої колекторської компанії до реєстру колекторських компаній (реєстраційний номер, дата включення до реєстру): №2 від 03.09.2021 р.

·  контактний телефон: + 38 (063) 437 95 41

· електронна адреса, за якою приймаються звернення споживачів фінансових послуг щодо діяльності колекторської компанії: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

·  порядок розгляду колекторською компанією звернень розміщено на веб-сторінці: https://infidis.com.ua/

 

Порядок взаємодії із споживачем фінансових послуг при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки).

 

Умови, за яких кредитодавець, новий кредитор розпочинають діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, здійснюють відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит новому кредитодавцю, а також Порядок відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит новому кредитодавцю.

 

Порядок і спосіб погашення простроченої заборгованості.